top of page

Wieczór panieński – profesjonalne zdjęcia w wymarzonym stylu. 
| fotograf Olecko
|

panienski_olecko_2.jpg

Wieczór panieński – profesjonalne zdjęcia w wymarzonym stylu!
 

   Zaproszenie profesjonalnego fotografa na wieczór panieński to doskonały pomysł aby uwiecznić ostatnie chwile panieństwa w gronie przyjaciółek!
Taki wieczór to ostatnia okazja, aby za stanu panieńskiego wybawić się do białego rana w gronie koleżanek, zrelaksować się przed wielkim dniem czy po prostu zrobić coś niezapomnianego i kreatywnego:) Może to być kameralne spotkanie lub szalona impreza -  Wykonane zdjęcia będą rewelacyjną pamiątką zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i pozostałych uczestniczek imprezy!

 

Tel:   507-047-665

Email: malarz99@wp.pl

panienski_olecko_11.jpg
panienski_olecko_1.jpg

Fotograf na wieczór panieński – doskonały pomysł na Twoją atrakcję!
 

    Jestem gotowy wykonać dla was sesję portretową, ciekawe zdjęcia pozowane a także towarzyszyć wam z aparatem podczas rozmaitych atrakcji, które zostały zaplanowane. Dzięki temu wymarzony wieczór panieński na zawsze pozostanie w waszej pamięci!


   Jak przebiega współpraca?
Najczęściej spotykam się z Wami w początkowej fazie wieczoru, robimy zdjęcia w mniejszych i większych grupkach. Może to być plener lub wnętrze. W przerwach od zdjęć pozowanych i portretów, wykonuję reportaż z Waszej imprezy, uchwycę każdy istotny detal który przygotowałyście.
  Moja obecnoścj trawa max 2h. Zdjęcia otrzymacie w galerii on-line. Działam na terenie Olecka i okolic.

 

bottom of page