top of page

Ślub w suwałkach magdalena i adam

Ceremonia Ślubna w Suwałkach -  Parafia Świętego Kazimierza Królewicza  -
Wesele Restauracja Ludowa

       

1.Wesele - Restauracja Ludowa Suwałki | fotograf Olecko


   Bohaterami tego skrótu z reportażu ślubnego są Magda i Adam. Magdę miałem przyjemność poznać podczas realizacji zdjęć na wieczorze panieńskim który zorganizowała super świadkowa Diana, dzięki temu wydarzeniu miałem potem bardzo dobrą relację z całą ekipą dziewczyn które były też na ślubie. Przygotowania do ślubu fotografowałem w rodzinnych domach Pary Młodej pod Augustowem.

    Ceremonia ślubna miała miejsce w kościele Świętego Kazimierza Królewicza w Suwałkach.

Perfekcyjnie zaplanowana uroczystość, świetny zespół, gustowne dodatki, wspaniała sala weselna to podstawa dobrego wesela, a piękna lipcowa pogoda wspaniale uzupełniła tę uroczystość.  

Zawsze na weselu staram się wykonać jakieś kreatywne zdjęcie Parze Młodej i pobawić się światłem. Tym razem postanowiłem wykorzystać duży żyrandol który znajdował się na środku sali weselnej. Efekt przerósł oczekiwania ;-)


2. Mini sesja plenerowa w okolicy sali weselnej | fotograf ślubny.


    W otoczeniu restauracji którą Para młoda wybrała na miejsce swojego wesela znajduje się patio które pozwoliło mi na zrobienie mini sesji plenerowej. Jeśli jest taka możliwość zawsze namawiam Pary Młode by w dniu ślubu „wyskoczyć” na taką sesję. Chociaż na 15 minut aby oderwać się od zgiełku sali weselnej. To nic nie kosztuje a efektem takiej sesji jest kilka nastrojowych kadrów które zaskakują pozytywnie nie jedną osobę.
 

Magdalena    i Adam

bottom of page