top of page

Ślub i wesele w Olecku
plener w Turtulu

Ceremonia Ślubna w Olecku - hotel Colosseum-plener Turtul Suwałki

       

1.Wesele Hotel Colosseum Olecko | fotograf Olecko | Najpiękniejsze zdjęcia ślubne na mazurach.


Zdjęcia Arlety i Aleksandra miałem już okazję pokazać w fotorelacji z ich wiosennego pleneru walentynkowego który wykonaliśmy około dwóch lat przed ślubem. Po pewnym czasie zostałem też zaproszony do realizacji zdjęć na ich uroczystości weselnej. To miłe uczucie gdy dwoje zakochanych ludzi wybiera właśnie Ciebie do zarejestrowania ich najważniejszego dnia.
     Pokażę Wam kilka klatek z ich dnia ślubu. Właściwie to dużo klatek głownie tez dlatego że pokazuję reportaż z własnego miasta Olecko i z własnej parafii -Podwyższenia Krzyża Świętego- w której obył się ślub.
    Rozpoczęło się od fantastycznych przygotowań, dużo luzu, uśmiechu i brak niepotrzebnego pośpiechu. Potem rewelacyjny ślub dwójki niesamowicie kochających się osób.Na początku ceremonii dziewczynka niosąca obrączki nadała niesamowitego kolorytu w trakcie wejścia do kościoła. Sama ceremonia dostarczyła mnóstwo pięknych momentów. Miłość, chwile wzruszenia, uśmiechy, pocałunki to jest to co w trakcie ślubu uwielbiam!

      Fantastyczna zabawa weselna odbyła się w Hotelu Colosseum w Olecku, a oprawą muzyczną zajęła się ekipa Cover Band. Uwiecznieniem video zajęli się Summer Weddings.


2. Sesja plenerowa w Turtulu w okolicy Suwałk | fotograf Olecko


    Na sesji plenerowej pogoda przywitała nas pochmurnym niebem i lekkim deszczem co nie spowodowało zniechęcenia, a dzięki zaangażowaniu pary i pięknej okolicy zdjęcia wyszły świetnie. Tak było w Turtulu.

Dość pisania pora na zdjęcia ;-) 

Arleta i Aleksander

bottom of page