top of page

wesele w namiocie Olecko-mazurski dwór

Wesele w namiocie ma niewątpliwie swój magiczny klimat- Mazurski Dwór Olecko

       

1.Wesele Mazurski Dwór w Siejniku | fotograf Olecko


    Kamila i Marek to kolejna para, którą długo i miło będę wspominał. W dniu ich ślubu panowała radość i przepiękna sierpniowa słoneczna pogoda. Pogoda była tak dobra że było chyba z milion stopni ;-), mimo to nie daliśmy się upałowi 

  Ceremonia ślubna odbyła się w kościele w Kowalach Oleckich, podczas uroczystości nie brakowało uśmiechów, radości, ani łez wzruszenia. Było elegancko i z uczuciem. Po ślubnych emocjach udaliśmy się na przyjecie pod namiotem do Mazurski Dwór który jest położony na obrzeżach miasta Olecka. Przyjęcie weselne pod namiotem nie ustępuje w niczym tradycyjnej sali ślubnej. Wzrok przykuwają piękne dekoracje, kryształowe żyrandole, eleganckie nakrycia stołów a w To wszystko pośród zabytkowego ogrodu przylegającego do odrestaurowanego dworu z połowy XIX wieku. Piękny ogród pomógł nam w zrobieniu mini pleneru w dniu ślubu.
     Jak dalej potoczyło się wesele Kamili i Marka? Rewelacyjnie!  Wybrane momenty zobaczcie na poniższych zdjęciach.


2. Magiczna sesja plenerowa blisko Olecka - mały sekret udanych zdjęć.


    Na czym polega romantyczna i wymarzona dla większości Państwa Młodych sesja ślubna? Trafiliśmy na miejsce w którym dobrze czuliśmy zastany krajobraz. Zakochani i skupieni na sesji ludzie w przepięknych okolicznościach przyrody to zawsze przepis na sukces. Każda sesja ślubna może być na swój sposób magiczna, warunek jest jeden-zaangażowanie i chęć stworzenia pięknych kadrów przez obie strony.
 

Kamila i Marek

bottom of page