top of page

Ślub w suchowoli 
Ewa i Kamil

Ceremonia Ślubna w Suchowoli - Wesele Pensjonat Poniatowski

       

1.Slub Suchowola - Pensjonat Poniatowski – Wesele Ewy i Kamila | fotograf Olecko


   Ewę i Kamila miałem przyjemność poznać na weselu Magdy i Adama. Decyzja o tym, że zostanę ich fotografem, bardzo mnie ucieszyła, ponieważ to kolejne docenienie starań jakie pokładam aby klienci byli maksymalnie zadowoleni ze zdjęć oraz całości współpracy.

       Kościół w Suchowoli.

    Bohaterowie dnia na miejsce Ceremonii ślubnej wybrali kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli. Piękny, przestronny z ołtarzem z wieloma rzeźbionymi figurami świętych.

       Pensjonat Poniatowski.

    Miejsce zabawy weselnej to Pensjonat Poniatowski w Suchowoli ze stylową salą królewską. A jak było na parkiecie? Dzięki zespołowi- istny ogień! Było to co lubię, spontaniczność, ulotne momenty, dynamika i emocje.
Wspaniałe wnętrza, detale, zaskakujący energiczny występ Maestro Chives i pokaz barmański-Przystanek Bar- podczas przyjęcia sprawiły, że fotografowanie było dla mnie czystą przyjemnością.

2. Plener ślubny w Olecku. | fotograf ślubny.


    Sesja ślubna powstała w Olecku, przy pomniku pamięci żołnierzy I WŚ. Często pary młode z chęcią przyjeżdżają do tego miejsca, teren pomnika wraz z przyległym parkiem jest dość rozległy, dzięki czemu wybierając to miejsce na plenerową sesję ślubną można otrzymać zróżnicowany materiał zdjęciowy.

 Październikowe słońce jeśli jest, to już tak nie grzeje jak latem więc musieliśmy działać skutecznie i z większym tempem :-) 

        Zdjęcia z drona.

Nie mogłem się oprzeć i dodałem dwa zdjęcia z drona, on też coraz częściej ze mną lata na sesje zdjęciowe ;-)


Serdecznie zapraszam na skrót z tego reportażu zdjęciowego.

Ewa     i Kamil

bottom of page