top of page

Współpraca z fotografem ślubnym

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach pracujesz w dniu ślubu i wesela?

Fotografowanie zazwyczaj zaczynam na przygotowaniach, a kończę wtedy kiedy sobie tego życzycie. Maksymalnie jestem z Wami do godziny 01:00.

Jaka jest cena za reportaż ślubny?
Posiadam swój standardowy cennik ale finalna cena może być ustalona indywidualnie - w zależności od typu i przebiegu Waszej uroczystości. Jeśli chcecie otrzymać kompletną wycenę w przypadku Waszego ślubu zapraszam do KONTAKTU. Wypełnijcie formularz, wyślijcie. Zazwyczaj odpisuję w ciągu kilku godzin. Oczywiście możecie też do mnie zadzwonić ;) Mój tel: 507 047 665.

 

Nasze przygotowania będą odbywały się w sporej odległości od siebie, co wtedy?

Reportaż ślubny z reguły zaczynam od fotografowania przygotowań Pana Młodego. Jeżeli czas przejazdu pomiędzy Waszymi miejscami przygotowań jest zbyt długi, proponuję lepiej wykorzystać ten czas i fotografować tylko przygotowania Panny Młodej i Wasz firstlook. Zdjęcia dla pana młodego też zostaną wykonane. Wszystko to jest do doprecyzowania i ustalenia.

Czy musimy spotkać się przed ślubem?
Do spotkania zawsze namawiam aby ustalić szczegóły ślubu i wesela, poznać Waszą wizję, poznać się wzajemnie dla lepszej współpracy. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości można załatwić wszystko drogą elektroniczną.

Czy posiadam zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?
Tak. Posiadam zezwolenie wydane przez Diecezję Ełcką umożliwiające fotografowanie w obiektach sakralnych.

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?
Plener ślubny możemy wykonać w dniu ślubu, wtedy na sesję poświęcam maksymalnie 30 minut aby nie zabierać Was z niepowtarzalnej uroczystości. Sesję plenerową możemy również wykonać w inny dzień, wtedy mogę zrealizować każdy Wasz pomysł.(około 2 godzin) Zdjęcia przy użyciu drona są w pakiecie.
Ile trwa przygotowanie zdjęć?
Zdjęcia otrzymujecie maksymalnie do 2 miesięcy od momentu wykonania reportażu. Jeżeli w planach jest jeszcze wykonanie sesji w innym dniu, wtedy otrzymacie materiał maksymalnie 2 miesiące po wykonaniu sesji plenerowej.

 

Co otrzymujecie?
W pakiecie otrzymujecie pendrive w personalizowanym etui na którym będzie minimum 500 gotowych zdjęć, jednak często się zdarza że jest ich znacznie więcej. Każdy ślub jest inny. W gratisie ;-) zamieszczam też krótki slideshow  z najlepszych ujeć.
Dodatkowo otrzymacie galerię internetową tak aby można było rozesłać zdjęcia dla Waszych gości.


 Można domówić do pakietu również foto albumy , foto książki, opakowania na odbitki.
 

Jak obrabiasz zdjęcia?
Uwielbiam naturalny, harmonijny kolor. Przykładam dużą uwagę do tego aby wasze zdjęcia stały się ponadczasowe oraz tworzyły spójną całość dzięki autorskiej obróbce - czyste kolory oraz szczegółowość - to rozpoznawalne cechy moich zdjęć.

Kto wybiera zdjęcia do fotoalbumu?

Zdjęcia do fotoalbumu wybieram samodzielnie. Najlepiej wiem jak ułożyć historię z Waszego dnia tak aby cały materiał wyglądał ciekawie.

Etui na pendrive
Pendrive w etui
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

Tel:   507-047-665

Email: malarz99@wp.pl

bottom of page