Pytania do fotografa slubnego Olecko
Fotograf ślubny Suwałki, Olecko, Augustów

Współpraca z fotografem ślubnym

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach pracujesz w dniu ślubu i wesela?

Fotografowanie zazwyczaj zaczynam na przygotowaniach, a kończę wtedy kiedy sobie tego życzycie. Maksymalnie jestem z Wami do godziny 01:00.

Jaka jest cena za reportaż ślubny?
Posiadam swój standardowy cennik ale finalna cena może być ustalona indywidualnie - w zależności od typu i przebiegu Waszej uroczystości. Jeśli chcecie otrzymać kompletną wycenę w przypadku Waszego ślubu zapraszam do KONTAKTU. Wypełnijcie formularz, wyślijcie. Zazwyczaj odpisuję w ciągu kilku godzin. Oczywiście możecie też do mnie zadzwonić ;) Mój tel: 507 047 665.

Czy musimy spotkać się przed ślubem?
Do spotkania zawsze namawiam aby ustalić szczegóły ślubu i wesela, poznać Waszą wizję, poznać się wzajemnie dla lepszej współpracy. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości można załatwić wszystko drogą elektroniczną.

Czy posiadam zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?
Tak. Posiadam zezwolenie wydane przez Diecezję Ełcką umożliwiające fotografowanie w obiektach sakralnych.

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?
Plener ślubny możemy wykonać w dniu ślubu, wtedy na sesję poświęcam maksymalnie 30 minut aby nie zabierać Was z niepowtarzalnej uroczystości. Sesję plenerową możemy również wykonać w inny dzień, wtedy mogę zrealizować każdy Wasz pomysł.(około 2 godzin)

Ile trwa przygotowanie zdjęć?
Zdjęcia otrzymujecie maksymalnie do 2 miesięcy od momentu wykonania reportażu. Jeżeli w planach jest jeszcze wykonanie sesji w innym dniu, wtedy otrzymacie materiał maksymalnie 2 miesiące po wykonaniu sesji plenerowej.

Jak obrabiasz zdjęcia?
Ciągle ulepszam swój warsztat pracy. Przykładam dużą uwagę do tego aby wasze zdjęcia stały się ponadczasowe oraz tworzyły spójną całość poprzez autorską obróbkę - naturalne pełne kolory oraz szczegółowość - to rozpoznawalne cechy moich zdjęć.

Kto wybiera zdjęcia do fotoalbumu?

Zdjęcia do fotoalbumu wybieram samodzielnie. Najlepiej wiem jak ułożyć historię z Waszego dnia tak aby cały materiał wyglądał ciekawie.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

Tel:   507-047-665

Email: malarz99@wp.pl

#fotografolecko