top of page
portret_olecko19.jpg

PORADNIK DO SESJI PORTRETOWEJ

 Fotografia portretowa, to prawdopodobnie najbardziej popularna dziedzina fotografii. Poniżej znajdziesz zbiór przydatnych informacji przygotowujących do sesji zdjęciowej.

1. Termin i miejsce wykonania sesji zdjęciowej
Postaraj się ustalić ze mną datę i godzinę sesji portretowej z przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, pozwoli to na spokojne zastanowienie się nad stylem sesji. Sesje odbywają się w miłej atmosferze, jest dobra zabawa, bez spięcia, bez nadęcia, zakończysz sesję w pełni zadowolona/y.
Miejsce na sesję portretową.
Pomyśl  nad swoimi oczekiwaniami wobec sesji portretowej. Jaki styl sesji Ci odpowiada? Ujęcia wśród kwiatów, w lesie, nad jeziorem czy w miejskiej przestrzeni? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdjęcia portetowe wykonać w Twoim domu. Będziesz czuć się swobodnie, łatwo będzie tez zmienić stylizację. 
Dysponuję również mobilnym studiem domowym co pozwala na wykonanie sesji studyjnej w Twojej codziennej przestrzeni. Wysłucham Twoich pomysłów aby zrealizować najlepszy plan działania.

Termin sesji

2. Jak się ubrać na sesję portretową
Możesz przygotować więcej niż jedną stylizację. Możesz poszukac też inspiracji w internecie. Dodatki typu szale, kapelusze, kwiaty, kamizelki są mile widziane – wybór należy do Ciebie- pamietaj że Ty masz być zadowolona/ny z efektów.
Gdy w sesji zdjęciowej będzie brała udział większa ilość osób, pamiętajcie, aby kolory i wzory waszych stylizacji harmonizowały ze sobą lub miały kolor przewodni.
Profesjonalny makijaż nie jest wymogiem koniecznym, ale jeśli możesz sobie na niego pozwolić, to podniesie on jakosć naszej współpracy.

Ubranie na sesji

3. Sesja wizerunkowa / biznesowa Olecko
Sesja wizerunkowa pozwala uchwyć twój charakter, styl bycia oraz osobowość. Celem sesji wizerunkowej może być też odświeżenie wizerunku, nadanie nowych cech osobie poprzez przedstawienie jej w otoczeniu zgodnym z określonym stanowiskiem.
   Co szuka klient klient na Twojej stronie www, Facebooku?. Oprócz oferty szuka też informacji o Tobie. Zbuduj ze mną pozytywny wizerunek swojej firmy, lub własnej osoby. Możesz tez odświeżyć zdjęcia swoich produktów lub salonu. Zdjęcia mogą odbyć się plenerze lub mobilnym studiu w Twojej firmie. Zapraszam !

Sesja w mobilnym studio w Twoim miejscu pracy / firmie.
-(przygotuj trochę wolnej przestrzeni do zdjeć) 
-7 zdjęć w wersji online poddanych dokładnej obróbce graficznej
-sesje w Olecku i bliskiej okolicy.
-dokonujesz samodzielnie wyboru, które zdjęcia mają być poddane obróbce!

sesja wizerunkowa

4. Sesja zdjęciowa stylizowana.       
     
Fotografia portretowa Olecko
Interesujące w fotografii portretowej jest to, że zdjęcia mogą być pozowane lub inscenizowane, a jednocześnie naturalne i lekkie w odbiorze.Świadome i zaplanowane projekty portretowe pomagają w zaangażowaniu się w klimat sesji i dają świetne efekty. Zawsze dbam o to aby tło nie odciągało uwagi od fotografowanej osoby, ale żeby dodawało klimatu, stąd często jest rozmyte.

                                                             Zobacz więcej sesji stylizowanych

sesja stylizowana

5. Voucher na dowolną sesję zdjęciową- podaruj prezent bliskim       
Fotografia portretowa Olecko
Jeśli chcesz sprawić niespodziankę sobie i swoim bliskim - sprawdź jakie korzyści kryje za sobą sesja zdjęciowa. To będzie wyjątkowy prezent przy którym masz gwarancję, że nie zostanie po jakimś czasie zapomniany. Zdjęcia to pamiątka na całe życie. To również świetna okazja dla obdarowanej osoby na oderwanie się od codziennych spraw i spędzenie ciekawie czasu.

Jeden voucher – wiele możliwości.
Voucher na sesję zdjęciową idealnie sprawdzi się jako:
   sesja dla rodziców | sesja dla pary | sesja rodzinna  | sesja ciążowa | portretowa | świąteczna

Jeden voucher to 20 unikalnych zdjęć, po autorskiej obróbce. Twoi bliscy przed sesją mogą się ze mną skontaktować,  ustalimy styl, termin i miejsce.
Ważnosc vouchera 1 rok, czas sesji do 2 godz.(miasto Olecko) Zdjęcia on-line.
 
                                                            

Voucher na sesje
bottom of page