top of page

Pierwszy taniec na weselu. Poradnik Pary Młodej. 
| fotograf ślubny Olecko Suwałki |

poradnik_pierwszy_taniec2_olecko.webp

Pierwszy taniec weselny powinien zapadać w pamięć i wzruszać.
 

    Dokładnie przygotowany pierwszy taniec jest fantastycznym akcentem po początku wesela.  Otwieracie nim swój bal, zapraszając swoich gości do wspólnej zabawy.

Zazwyczaj jest to stresujący moment dla Pary młodej, wszyscy będą skupieni tylko na Was więc jest to raczej zrozumiałe ale nie martwcie się – jeśli zdarzy się Wam pomyłka w tańcu, raczej i tak nikt tego niż zauważy. Tylko Wy wiecie, jak ma wyglądać Wasz taniec. Zwyczajnie udawajcie że tak miało być ;-) Nie ukazujcie min, gestów niezadowolenia na siebie, z powodu pomylenia kroków. Skupcie się raczej na emocjach uśmiechu i spojrzeniach.

Tel:   507-047-665

Email: malarz99@wp.pl

poradnik_pierwszy_taniec4_olecko.webp

Czy pierwszy taniec musi się odbyć?

    Wszystko zależy od Was, ale jeśli chcemy być wierni tradycji, to powinien się pojawić ten moment na weselu. Można go zorganizować na różne sposoby. Podpytajcie swój zespół/DJ na pewno zaproponują alternatywne formy jeśli nie czujecie się dobrze na parkiecie. Może być szalony lub majestatyczny, czasem zaskakujący Waszych bliskich- ważne abyście byli w nim sobą.
     Jeśli stawiacie na naukę choreografii w szkole tańca – zdecydujcie się na to kilka miesięcy wcześniej aby nie zostawiać treningów na ostatnią chwilę. Instruktor na pewno pomoże Wam tez wybrać muzykę która powinna też wzbudzać w Was pozytywne wspomnienia.
Dla mnie, jako fotografa ślubnego, to piękny, uczuciowy moment a w szczególności szansa na cudowne fotografie.

Czego nie robić przy pierwszym tańcu? |  porady fotografa
 

1.Ważne aby podczas tańca nie rozmawiać!
  Niefortunna mimika może dać kiepski wpływ na fotografię. Najlepsze ujęcia z pierwszego tańca powstają gdy para  utrzymuje ze sobą kontakt wzrokowy, uśmiecha się, ukazuje uczucia.
2.Postarajcie się pamiętać o ułożeniu dłoni podczas tańca, na ramieniu/tali partnera/ki - należy mieć złączone palce dłoni!
3.Najważniejsze  – nie patrzcie w podłogę podczas tańca! 

Dym ? Zapomnijcie o tym zwykłym z małej zadymiarki waszego DJ – tylko przeszkadza w zrobieniu Wam zdjęć !
Jeśli już, to tylko ciężki dym, ponieważ wygląda magicznie i utrzymuje się przy podłodze tworząc efekt tańca w chmurach.

         To Wasz taniec, cieszcie się sobą i celebrujcie ten dzień.

taniec_plener_olecko.gif
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page